گارانتی ایران ایکس پی پن

ایران ایکس پی پن ( بخش تخصصی ایکس پی پن در مجموعه سامان کام ) به عنوان نماینده رسمی XP Pen در ایران، ارائه دهنده خدمات پس از فروش این شرکت مطابق با استاندرادهای جهانی آن در ایران می باشد. به منظور کسب اطلاعات دقیق از جزئیات قوانین خدمات پس از فروش این مجموعه میتوان به صفحه گارانتی سامان کام به آدرس زیر مراجعه کنید.

www.samancom.com

 

پرسش های رایج در مورد گارانتی ایران ایکس پی پن

گارانتی ایران ایکس پی پن دارای 12 ماه گارانتی تعویض می باشد.

بله، گارانتی ایران ایکس پی پن تعویض می باشد. دلیل این است که قلم نوری اصلا قابلتی تعمیر ندارد و طبق قوانین بین الملل و روابط گسترده مجموعه ایران ایکس پی پن به عنوان نماینده رسمی با شرکت XP-Pen قوانین گارانتی و تعویض باید به درستی و دقت انجام شود.

گارانتی ایران ایکس پی پن از تاریخ صدور فاکتور به مدت 12 ماه به عنوان گارانتی تعویض شروع می شود.

در ابتدا باید خدمتتون بگوییم که قلم نوری شما دارای گارانتی 12 ماه تعویض مجموعه ایران ایکس پی پن و کاملا به لحاظ اینکه مراحل بررسی و تعویض به سرعت و دقیق انجام می شود خیالتان راحت باشد.

در ابتدا باید لطف کنید قلم نوری خود را برای مجموعه ما ارسال بکنید. حتما قبل از ارسال با خانم سلیمی هماهنگ کنید.

  • تمام محتویات داخل باید باشد تا بررسی با تمام لوازم تست شود.
  • یک برگه شامل اطلاعات شما و همچنین مشکل پیش آمده در جعبه قرار دهید.

همکاران ما در اولین زمانی که قلم نوری شما را بررسی کردند ( یک یا دو روز کاری ) با شما تماس می گیرند و نتیجه را خدمتتون اعلام می کنند

شرایط دقیق گارانتی تعویض 12 ماه ایران ایکس پی پن در وبسایت www.samancom.com می باشد. این شرایط و قوانین طبق قوانین بین الملل شرکت رسمی ایکس پی پن در دنیا می باشد.