ما اینجا هستیم

بله، کارشناسان ایران ایکس پی پن آماده ارائه خدمات مشاوره به صورت قدم به قدم به هنرمندان می باشند.

تلفن های مشاوره

22204771 – 22204772 – 22204773

ارسال پیام به دایرکت پیج اینستاگرام ایران ایکس پی پن

بله، ایران ایکس پی پن نماینده رسمی قلم نوری های ایکس پی پن در ایران می باشند. هنرمندان و هنرجویان می توانند نام ایران ایکس پی پن ( سامان کام ) را در وبسایت اصلی این برند www.xppen.com مشاهده بکنند.

ابندا اینکه مبارکتون باشه و امیدواریم ابزاری در جهت پیشرفت در شغل و حرفه شما باشد. شما می توانید با تماس با شماره های مجموعه ایران ایکس پی پن با کارشناسان ما ( خانم غلامی و آقای میلاد یوسفی ) صحبت بکنید. کارشناسان ما قدم به قدم در مراحل نصب شما را راهنمایی می کنند.

قطعا که پیشنهاد می شود قلم نوری خود را رجیستر بکنید. اگر از مجموعه ایران ایکس پی پن قلم نوری خود را تهیه کردید کاملا خیالتان راحت باشد که قلم نوری شما اصل است و این موضوع در زمان رجیستر کردن مشخص می شود.

به غیر از مشخص شدن اصل و غیر اصل بودن قلم نوری می توان با رجیستر کردن، لایسنس نرم افزار های گرافیکی هدیه را دانلود و نصب بکنید.

بله، مجموعه ایران ایکس پی پن آماده ارائه تعداد بالای قلم های نوری به موسسه های آموزشی می باشد. از این رو پیشنهاد می شود برای ارتباط با کارشناس مربوطه با شماره های مجموعه ایران ایکس پی پن تماس بگیرید تا بتوانیم در خدمت شما باشیم.