درباره ایران ایکس پی پن

ایکس پی پن ایران عرضه کننده محصولات شرکت XP-Pen در ایران و ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات این شرکت میباشد. ایکس پی پن ایران به عنوان نمایندگی XP-Pen در ایران بیش از 8 سال است که در زمینه عرضه محصولات این برند در ایران فعالیت میکند. این مجموعه با بهره گیری از پرسنل متخصص در زمینه فنی قلم های نوری امکان ارزیابی تکنیکی و فنی محصولات و همینطور در زمینه خدمات پس از فروش امکان عیب یابی صحیح این دسته از محصولات را دارند.

ایکس پی پن ایران همواره علاقمند به ارائه مشاوره مفید و کارآمد به خریداران قلم های نوری است. این مجموعه همواره در تلاش است تا به هنرمندان رشته هنرهای دیجیتال کمک کند ، بتوانند قلم نوری با کیفیت و متناسب با نیاز و تخصص خود را با قیمت مناسب تهیه کنند.

تیم ما

میلاد یوسفی

محمد رضا یوسفی

فرناز ابراهیمی

منیر غلامی

مهسا سلیمی

در مورد انتخاب قلم نوری ایکس پی پن شک دارم، آیا می توانم مشاوره از شما بگیرم ؟

بله، کارشناسان ایران ایکس پی پن آماده ارائه خدمات مشاوره به صورت قدم به قدم به هنرمندان می باشند.

تلفن های مشاوره

22204771 – 22204772 – 22204773

ارسال پیام به دایرکت پیج اینستاگرام ایران ایکس پی پن

iranxppen

آیا ایران ایکس پی پن نماینده اصلی و رسمی ایکس پی پن در ایران است ؟

بله، ایران ایکس پی پن نماینده رسمی قلم نوری های ایکس پی پن در ایران می باشند. هنرمندان و هنرجویان می توانند نام ایران ایکس پی پن ( سامان کام ) را در وبسایت اصلی این برند www.xppen.com مشاهده بکنند.

قلم نوری ایکس پی پن خود را از مجموعه ایران ایکس پی پن تهیه کردم، چطور باید نصب بکنم ؟

ابندا اینکه مبارکتون باشه و امیدواریم ابزاری در جهت پیشرفت در شغل و حرفه شما باشد. شما می توانید با تماس با شماره های مجموعه ایران ایکس پی پن با کارشناسان ما ( خانم غلامی و آقای میلاد یوسفی ) صحبت بکنید. کارشناسان ما قدم به قدم در مراحل نصب شما را راهنمایی می کنند.

قلم نوری ایکس پی پن خود را از مجموعه ایران ایکس پی پن تهیه کردم، رجیستر بکنم ؟

قطعا که پیشنهاد می شود قلم نوری خود را رجیستر بکنید. اگر از مجموعه ایران ایکس پی پن قلم نوری خود را تهیه کردید کاملا خیالتان راحت باشد که قلم نوری شما اصل است و این موضوع در زمان رجیستر کردن مشخص می شود.

به غیر از مشخص شدن اصل و غیر اصل بودن قلم نوری می توان با رجیستر کردن، لایسنس نرم افزار های گرافیکی هدیه را دانلود و نصب بکنید.

تعداد بالا از قلم نوری ایکس پی پن برای موسسه خود می خواهیم تهیه بکنیم، لطفا ما را راهنمایی بکنید؟

بله، مجموعه ایران ایکس پی پن آماده ارائه تعداد بالای قلم های نوری به موسسه های آموزشی می باشد. از این رو پیشنهاد می شود برای ارتباط با کارشناس مربوطه با شماره های مجموعه ایران ایکس پی پن تماس بگیرید تا بتوانیم در خدمت شما باشیم.